E01-4 Venstre Veivhus Cover

E01-4 Venstre Veivhus Cover

kr19.00kr2,490.00

Varenummer: I/A Kategori:
Nullstill
Product price
Additional options total:
Order total:

Beskrivelse

  1. BOLT M6X10 | CF550M-1-4-1
  2. PLATE | CF550M-1-4-2
  3. COVER, LEFT CRANKCASE | CF550M-1-4-3
  4. GASKET, LEFT CRANKCASE COVER | CF550M-1-4-4
  5. BOLT M6X18 | CF550M-1-4-5
  6. BOLT M6X75 | CF550M-1-4-6
  7. BOLT M6X40 | CF550M-1-3-11
  8. PLATE, OIL SEAL | CF550M-1-4-8
  9. HOLDER SCREW, OIL SEAL | CF550M-1-4-9
  10. SENSOR, RPM | X8M-06-12
  11. BOLT M6X16 | CF550M-1-4-11
  12. BEARING | CF550M-1-4-12
  13. OIL SEAL 28X52X7 | CF550M-1-4-13
  14. OIL FILTER | X8M-02-01
  15. O-RING 63X2.5 | X8M-06-10
  16. CAP, OIL FILTER | X8M-06-09
  17. STEEL BALL | CF550M-1-4-17
  18. SPRING DECOMPRESSOR | CF550M-1-4-18
  19. SCREW PLUG, DECOMPRESSOR | CF550M-1-4-19
  20. O-RING 19X2.5 | CF550M-1-4-20
  21. WIRE CLAMP | CF550M-1-4-21

Tilleggsinformasjon

Del

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.


Bli den første til å omtale “E01-4 Venstre Veivhus Cover”


Bestselgere

Nye produkter

Top Rated products

Du har nettopp lagt til dette produktet i handlekurven::