E02-2 Sylinderhode

E02-2 Sylinderhode

kr19.00kr5,299.00

Varenummer: I/A Kategori:
Nullstill
Product price
Additional options total:
Order total:

Beskrivelse

  1. BOLT, CYLINDER | CF550M-2-2-1
  2. NUT M8, THRUST | CF550M-2-2-2
  3. TUD M8X42 | CF550M-2-2-3
  4. ROCKERARM SHAFT, EXHAUST | CF550M-2-2-4
  5. BOLT M6X132 | CF550M-2-2-5
  6. VALVE, EXHAUST | X8M-09-19
  7. PLUG, SPARK | X8M-09-37
  8. GASKET, EXHAUST PIPE | X8M-09-15
  9. LOWER SEAT, VALVE SPRING | X8M-09-10
  10. SEAL RING, VALVE STEM | CF500M-6-Ch-18
  11. SPRING VALVE | X8M-09-08
  12. LOCK CLIP, VALVE | X8M-09-06
  13. UPPER SEAT, VALVE SPRING | X8M-09-07
  14. TAPPING SCREW | CF550M-2-2-14
  15. WASHER 5.3X11X15 | CF550M-2-2-15
  16. HOUSING, THERMOSTAT | X8M-09-22
  17. THERMOSTAT | X8M-09-24
  18. BOLT M6X45 | CF550M-2-2-18
  19. SEAL RING | CF550M-2-2-19
  20. SEAT, THERMOSTAT | CF550M-2-2-20
  21. O-RING | CF550M-2-2-21
  22. NTAKE | X8M-09-18
  23. VALVE, INTAKE | X8M-09-18
  24. GASKET, CYLINDER HEAD | X8M-09-17
  25. PLUG SCREW | CF550M-2-2-24
  26. SCREW M12X1.5 | CF550M-2-2-24
  27. PLUG, SCREW M12X1.5 | CF550M-2-2-24
  28. WASHER 12.2X18X1.8 | CF550M-2-2-25
  29. SENSOR, WATER TEMP. | X7M-09-08
  30. CYLINDER HEAD COMP | CF550M-2-2-30
  31. SEAL RING, MANIFOLD | CF550M-2-2-31
  32. CLAMP 57 | CF550M-2-2-32
  33. INJECTOR SEAT | CF550M-2-2-33
  34. BOLT M8X25 | CF550M-2-2-34
  35. ADJUST NUT,VALVE COMP | CF550M-2-2-35
  36. ADJUST NUT, VALVE | CF550M-2-2-36

Tilleggsinformasjon

Del

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.


Bli den første til å omtale “E02-2 Sylinderhode”


Bestselgere

Nye produkter

Top Rated products

Du har nettopp lagt til dette produktet i handlekurven::