F05 Fjær Front

F05 Fjær Front

kr39.00kr3,259.00

Varenummer: I/A Kategori:
Nullstill
Product price
Additional options total:
Order total:

Beskrivelse

  1. FRONT SHOCK ABSORBER | X5K-19-01
  2. NUT M10X1.25 | CF500K-16-2
  3. FRONT UPPER ARM, RH | CF500K-16-3
  4. RETAINER 34 | CF500K-16-4
  5. TOP BALL PIN | CF500K-16-5
  6. STEERING KNUCKLE, RH | CF500K-16-6
  7. RETAINER 55 | CF500K-16-7
  8. GUARD, BRAKE DISC | CF500K-16-8
  9. BOLT M6X12 | CF500K-16-9
  10. BEARING | CF500K-16-10
  11. WASHER Φ10
  12. FRONT LOWER ARM, RH | CF500K-16-12
  13. BOTTOM BALL PIN | CF500K-16-13
  14. BUFFERING COLLAR | CF500K-16-14
  15. CAP, BUFFERING COLLAR | CF500K-16-15
  16. FRONT PROTECTOR, RH | CF500K-16-16
  17. NUT CHUCK M6 | CF500K-16-17
  18. BOLT M10X1.25X70 | CF500K-16-18
  19. NUT M10X1.25 | CF500K-16-19
  20. COTTER PIN
  21. BOLT M10X1.25X50 | CF500K-16-21
  22. FRONT UPPER ARM, LH | CF500K-16-22
  23. STEERING KNUCKLE, LH | CF500K-16-23
  24. FRONT LOWER ARM, LH | CF500K-16-24
  25. FRONT PROTECTOR, LH | CF500K-16-25

Tilleggsinformasjon

Del

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.


Bli den første til å omtale “F05 Fjær Front”


Bestselgere

Top Rated products

You've just added this product to the cart: